Firma Profili

Danışmanlık dünyası pek çok farklı sektörü beraberinde getirirken, bu dünyada kazananlardan olmak için doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen firmaların öncelikli tercihi olan Kurumsal Danışmanlık, 2010 Ocak ayında Beyttürk Grup çatısı altında İstanbul’da faaliyete geçti.

Danışmanlık sektöründe en karmaşık çalışmaları en pratik çözümlerle başarıya ulaştırmak misyonu ile kurulmuş olan şirketimiz, faaliyetlerine öncelikle yönetim sistemleri ve proje danışmanlığı yaparak başladı. Her geçen yıl müşteri portföyünü arttıran şirketimiz, devam eden yıllarda inşaat, e-ticaret sektöründe de projelere imza atarak alanında öncü bir firma olmak adına emin adımlarla ilerlemektedir.

Daima gelişip, danışanlarımızın ihtiyaçlarına en doğru cevabı vermeyi vizyon edinmiş olarak yönetim sistemleri, kurumsal gelişim çözümleri, e-ticaret, konut satış & pazarlama alanlarında global çözümler sunmaktayız.

Kurumsal Danışmanlık olarak gelişime odaklanmış ve daima günün ilerisinde olma prensibiyle, danışanlarımızı sektörde prestijli marka haline getirmeye devam ediyoruz.