SEKTÖREL DANİSMANLİKLAR

Otomotiv

Otomotiv sektörü, gerek ana sanayi gerek yan sanayi üretimi ile Türkiye’nin dünya pazarlarında en rekabetçi olduğu sektörlerin başında gelmektedir. Türk Otomotiv Sanayi, kalite seviyesi yüksek üretiminin yanı sıra tasarım ve ARGE yapılanmasını da gerçekleştirmiş ve Avrupa’nın önde gelen üretim üslerinden biri haline gelmiştir. Performans başarısını kalıcı kılmaya odaklanan otomotiv sektöründeki şirketlere global bakış açısıyla danışmanlık hizmetleri sunmaktayız.

Sektördeki kuruluşların rekabetçi güçlerini artıracak, yeni pazarlara girişini kolaylaştıracak uygulamalar Türkiye’nin önümüzdeki yıllarda da yıldızının parlamasına ve son yirmi yılda yapılan yatırımların meyvelerinin toplanmasına imkan sağlayacaktır.

Otomotiv sektöründeki deneyimlerimiz ve global bakış açımız ile kuruluşunuzun fark yaratmasını ya da fark yaratmak için gerekli altyapıyı kurmasına destek oluyoruz.

Kurumsal gelişim alanında iyileştirmeye açık yönlerinizi tespit ederek sektörde fark yaratarak ilerlemenize katkı sağlıyoruz.

Aynı şekilde sektörün ihtiyacı doğrultusunda yönetim sistemleri danışmanlık hizmeti sağlayarak süreçlerinizin sektörde kabul gören standartlara uygun hale getirilmesini sağlıyor ve sürdürülebilir kılıyoruz.

Teknolojik gelişmelerin hızla ilerlemesi doğrultusunda kuruluşlarınızın karşı karşıya kalabileceği riskleri sizlerle birlikte belirleyerek oluşturulacak risk analiz ve aksiyon planları ile ilerleme sağlıyor ve faaliyetlerinizin daha düşük riskler ile devamını gerçekleştiriyoruz.